O MNĚ

"provázím vás s láskou v srdci"

Jmenuji se Iveta Hladíková, je mi 47 let a jsem maminkou 26 letého syna Martina a 13 leté dcery Natálky. 

Jsem členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala jsem obor dětská sestra a mám několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.
Jsem certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále jsem certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 jsem vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala jsem kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působím jako učitelka v soukromé školce Wonderland v Praze pro věkovou skupinu 2-3 roky. 
Mou pracovní láskou jsou děti od početí přes novorozence až do věku 3 let. Po narození s dětmi pracuji na suchu i ve vodě. Věnuji se léta poradenství: v oblasti poporodní péče o maminku a dítě, laktačnímu poradenství, v péči o novorozence a kojence, v rozvoji, 

výchově a učení kojenců a batolat v souladu s jejich psychomotorickým vývojem a vrozenými dispozicemi

V současné době si rozšiřuji vzdělání a dovednosti v Ammadula Academy a mohu nabídnout pomoc jako mentorovaná porodní dula.
Poskytuji služby jako poporodní dula s působením v domácnosti a pokud si to stav vyžaduje i v průběhu noci. Ve vodě pracuji s dětmi od zhojení pupečníku formou vaničkování a následného plavání.
V případě potřeby jak u dětí tak jejich rodičů úzce spolupracuji s fyzioterapeutkou, ortopedkou a dalšími zkušenými lidmi. Lékař nebo jiný odborník "ušije", péči nebo cvičení a plavání na míru, tak jak si stav dítěte vyžaduje. Tento způsob odhalení odchylek a zahájení včasného cvičení s dítětem v útlém věku nám umožňuje hravou formou dosáhnout návratu k fyziologickému vývoji s ohledem na individualitu dítěte. Do 1 roku věku dítěte se tak dá kompenzovat řada nesrovnalostí.

Těším se na vás "S láskou a podporou jde vše lépe".

RYCHLÝ KONTAKT

Iveta Hladíková
+420 737 054 363
info@mamamimi.cz

Bc. Iveta Hladíková, +420 737 054 363, iv.hladikova@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!